Słowa warte przemyślenia

Najwspanialsze jest to, że w obecności starych przyjaciół możemy sobie pozwolić na głupie zachowanie.

- Ralph Waldo Emerson

Kartka z kalendarza

Dziś: sobota, 22 czerwca 2024r.


174 dzień roku.
Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

Kadra Kwalifikowana Oddziału PTTK Prudnik

Zasłużony Instruktor Krajoznawstwa

  1. Zagłoba-Zygler Elżbieta

Instruktor Krajoznawstwa Polski

  1. Zagłoba-Zygler Elżbieta
  2. Zagłoba-Zygler Zbigniew

Instruktor Krajoznawstwa Regionu

  1. Zagłoba-Zygler Elżbieta
  2. Dereń Andrzej
  3. Zagłoba-Zygler Zbigniew
  4. Hupka Józef
  5. Dendewicz Franciszek
  6. Husak Marcin
  7. Garczyńska Halina
  8. Derda Stanisław
  9. Małkowski Stanisław
  10. Dendewicz Stanisław

Zasłużony Przodownik Turystyki Motorowej

  1. Zagłoba-Zygler Elżbieta

Przodownik Turystyki Motorowej

  1. Zagłoba-Zygler Elżbieta
  2. Hupka Józef
  3. Husak Marcin
  4. Zagłoba-Zygler Zbigniew
  5. Małkowski Łukasz
  6. Małkowski Stanisław
  7. Małkowska Elżbieta
  8. Jasiczek Jarosław

Honorowy Przodownik Turystyki Pieszej

  1. Zagłoba-Zygler Elżbieta
  2. Zagłoba-Zygler Zbigniew

Przodownik Turystyki Pieszej

  1. Zagłoba-Zygler Elżbieta
  2. Zagłoba-Zygler Zbigniew
  3. Polak Andrzej
  4. Ilnicki Kazimierz
  5. Husak Marcin
  6. Michalczewski Józef

Honorowy Przodownik Turystyki Górskiej

  1. Zagłoba-Zygler Elżbieta
  2. Olszewski Franciszek

Przodownik Turystyki Górskiej

  1. Olszewski Franciszek
  2. Zagłoba-Zygler Elżbieta
  3. Polak Andrzej
  4. Ratajczak Jerzy
  5. Hupka Józef
  6. Michalczewski Józef
  7. Drożdżowicz Barbara
  8. Cybulski Wiesław
  9. Gwóźdź Roman
  10. Sylwestrzak Jerzy
  11. Krajewski Marek
  12. Węglarz Antoni
  13. Polak Łukasz
  14. Zagłoba-Zygler Zbigniew
  15. Gojło Waldemar
  16. Żurakowski Wojciech
  17. Polak Grzegorz
  18. Husak Marcin
  19. Przyszlak Dawid
  20. Langert Sławomir

Przodownik Turystyki Kolarskiej

  1. Białopotocki Andrzej
  2. Sewielski Andrzej
  3. Chruszcz Adam

Przodownik Turystyki Narciarskiej

  1. Gapiński Leszek
  2. Gapińska Janina
  3. Świeca Edward

Strażnik Ochrony Przyrody

  1. Zagłoba-Zygler Elżbieta
  2. Garczyński Jarosław

Przewodnik Terenowy

  1. Michalczewski Józef
  2. Husak Marcin
  3. Małkowski Stanisław

Znakarz Szlaków

  1. Gwóźdź Roman
  2. Michalczewski Józef
  3. Kasprzycki Antoni
  4. Husak Marcin
  5. Dendewicz Franciszek
  6. Białopotocki Andrzej
  7. Polak Łukasz
  8. Żurakowski Wojciech
  9. Jasiczek Jarosław
  10. Polak Grzegorz
  11. Langert Sławomir
  12. Przyszlak Dawid
  13. Dereń Andrzej
  14. Hupka Józef
  15. Sylwestrzak Piotr
  16. Wróblewski Jan
  17. Cybulski Wiesław
  18. Drożdżowicz Barbara
  19. Węglarz Antoni
  20. Garczyńska Halina
  21. Garczyński Jarosław
Wyskakujące okno - grafika robota ostrzegająca przed otwarciem nowego okna

Ostrzeżenie przed otwarciem nowego okna

Kliknięty element przeniesie Cię do nowej karty lub okna przeglądarki. Czy chcesz to zrobić?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Poemat_Boga-Cz%C5%82owieka#Poemat_Boga_Cz%C5%82owieka_a_Stary_Testament